• Diecezjalny Konkurs Plastyczny Szopek Bożonarodzeniowych

• Relacja zdjęciowa z wręczenia nagród za Diecezjalny Konkurs Plastyczny Rodzinnych Szopek Bożonarodzeniowych, który odbywał się pod patronatem honorowym Biskupa Płockiego Szymona Stułkowskiego, Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz Mazowieckiego Kuratora Oświaty

• Choinka 3D

• Nowa galeria Choinka 3D została dodana do albumu fotograficznego

Święta Bożego Narodzenia to czas niezwykły, pełen uroku, miłości i pojednania. Ten magicznyczas Świąt Bożego Narodzenia, to również bogata kopalnia pomysłów i inspiracja na wykonanie dekoracji. Na zajęciach informatyki uczniowie drukowali za pomocą drukarki 3D ozdoby świąteczne zakupionej w ramach projektu #LaboratoriaPrzyszłości. Wydrukowane ozdoby trafiły później na choinkę.

• Wieczór kolęd

• 15 grudnia odbył się Wieczór Kolęd organizowany przez Wójta Gminy Szydłowo Grzegorza Rochnę i Gminny Ośrodek Kultury w Szydłowie. W koncercie wzięli również udział uczniowie naszej szkoły oraz zaproszeni goście, którzy występowali w grupach lub indywidualnie. Wykonawcy prezentowali bardzo różnorodny repertuar, od tradycyjnych kolęd i pastorałek, po współczesne piosenki bożonarodzeniowe. Koncert pokazał liczne talenty naszych uczniów, którzy nie tylko śpiewali, ale i pięknie grali na instrumentach.

• Zawody pływackie

• Dnia 5 grudnia ponad 90 zawodników szkół podstawowych z Mławy oraz powiatu mławskiego stanęło na starcie Mikołajkowych Zawodów Pływackich. Naszą szkołę reprezentował Olaf Rychłowski, zdobywając II miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.