• Jasełka

• Dzisiejsze Jasełka w wykonaniu dzieci z grupy 5 i 6-latków, pod kierunkiem Pań Iwony Celmer i Katarzyny Bielskiej, wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój, a maluchy
            i ich starsi koledzy swym pięknym występem podbili serca publiczności. W dzisiejszym dniu, tak samo jak 2000 lat temu, Jezus szukał schronienia w ludzkich sercach. Piękny śpiew pastorałek uświadomił wszystkim , że Święta Bożego Narodzenia są już bardzo blisko. Dziękujemy małym artystom za chwilę wzruszeń.
            ​​​​​​​Na zakończenie życzenia złożyli Pani Dyrektor Magdalena Mitowska i Wójt Gminy Szydłowo Pan Grzegorz Rochna.

• Podziękowanie

• Rada Rodziców serdecznie dziękuje wszystkim uczniom, rodzicom i gościom za udział w kiermaszu świątecznym podczas piątkowych Rodzinnych Mikołajek.Udało się zebrać łącznie 3760 zł, z czego 500 zł zostało przekazane na cel charytatywny szczegółowy dla Liliany Pogroszewskiej, numer KRS 0000387207, podopiecznej Fundacji Serce dla Maluszka.Dzięki środkom zebranym na Radę Rodziców uda się zrealizować kolejne wydarzenia dla wszystkich uczniów.Jeszcze raz wszystkim dziękujemy za przybycie
            i okazaną hojność

• Wycieczka do Parku Trampolin Hopa Park w Ciechanowie

• Nowa galeria Wycieczka do Parku Trampolin Hopa Park w Ciechanowie została dodana do albumu fotograficznego

12 grudnia 2022r. uczniowie klas 4b, 6 i 8a pod opieką p. Anny Maruszewskiej, p. Ewy Pietrzak i p. Magdaleny Ziemlewicz wybrali się do Parku Trampolin Hopa Park w Ciechanowie. Celem wycieczki było wyrabianie nawyku aktywnego spędzania czasu wolnego oraz rozwijanie zainteresowania sportem.
            W strojach sportowych uzupełnionych o specjalne skarpetki weszliśmy do głównej hali. Naszym oczom ukazała się ogromna przestrzeń złożona z wielu trampolin. Instruktor przeprowadził z nami profesjonalną rozgrzewkę i prezentował kolejne ćwiczenia do naśladowania. Wszyscy z radością skakaliśmy na trampolinach na różne sposoby. Dużym zainteresowaniem cieszyły się skoki na dmuchańcach i zwinnościowy tor przeszkód.
            Dodatkową atrakcją wycieczki był pobyt w McDonald's.
            Na trampolinach było zabawnie i wesoło. Wycieczka była trochę za krótka. Mamy zakwasy, ale było fajnie.. Chcemy pojechać tam jeszcze.

• Mikołajki

• Serdecznie dziękuję za zorganizowanie wspaniałej mikołajkowej imprezy Rodzicom naszych uczniów, szczególnie dziękuję Radzie Rodziców za zaangażowanie, poświęcony czas i mnóstwo atrakcji. Radość dzieci i starszych uczniów naszej szkoły czekających na Mikołaja była bezcenna.
            Słowa podziękowania kieruję do sponsorów – pani Bogumiły Sowińskiej – Kwitek, pana Kamila Bugaja oraz pana Ryszarda Sowińskiego, bez których impreza nie mogłaby być tak efektowna. Słowa wdzięczności kieruję też do Państwa, którzy podarowali piękne choinki do dekoracji naszej szkoły.
            Dziękuję też panu Wójtowi, Grzegorzowi Rochnie, za pomoc w przygotowaniach do imprezy.
            Cieszę się, że mogliśmy być wszyscy razem i dziękuję za wspólnie spędzony czas.
                                                                                                                                    Magdalena Mitowska

• Klocki Lego

• Serdecznie dziękujemy firmie Curtis Development za przekazanie naszym przedszkolakom klocków Lego.

Zabawom nie było końca, a uśmiechy pokazały radość dzieci.