Aktualności

          • Sukcesy naszych uczniów na zawodach pływackich!

          • Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w II Mistrzostwach Powiatu Mławskiego w Pływaniu pod Patronatem Starosty Mławskiego i Burmistrza Miasta Mława.

            Wyniki naszych zawodników (od najmłodszego rocznika):

            Rocznik 2018

            • Pola Rychłowska – 4. miejsce, 25 m stylem dowolnym

            • Pola Rychłowska – 4. miejsce, 25 m stylem grzbietowym

            Rocznik 2017

            • Tomasz Rzotkiewicz – 15. miejsce, 25 m stylem dowolnym

            • Dominik Błaszkiewicz – 17. miejsce, 25 m stylem dowolnym

            Rocznik 2016

            • Izabela Ślesicka – 8. miejsce, 25 m stylem dowolnym

            • Izabela Ślesicka – 4. miejsce, 25 m stylem klasycznym

            Rocznik 2015

            • Zofia Stróż – 9. miejsce, 25 m stylem dowolnym

            Rocznik 2014

            • Olaf Rychłowski – 3. miejsce, 50 m stylem grzbietowym

            • Olaf Rychłowski – 5. miejsce, 50 m stylem klasycznym

            • Olaf Rychłowski – 3. miejsce, 50 m stylem dowolnym

            Rocznik 2013

            • Mateusz Skowyrski – 6. miejsce, 50 m stylem dowolnym

            • Mateusz Skowyrski – 3. miejsce, 50 m stylem klasycznym

            Gratulujemy wszystkim zawodnikom oraz życzymy kolejnych sukcesów sportowych!

          • Sukces drużyny naszej szkoły!

          • Drużyna naszej szkoły zajęła II miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Grudusk!
            Nasi zawodnicy pokazali ogromne zaangażowanie, sportowego ducha i świetną grę na boisku. Serdecznie gratulujemy całej drużynie.
            Dodatkowo wielkie brawa dla Filipa Barwińskiego, który został Królem Strzelców turnieju! Gratulujemy znakomitego osiągnięcia i życzymy kolejnych sukcesów sportowych!

          • Wielki sukces naszej uczennicy

          • Wielki sukces naszej uczennicy

            Z ogromną dumą i radością informujemy, że nasza uczennica Zofia Stróż zajęła I miejsce w II Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Zawsze będę pamiętać…”, organizowanym przez MDK Mława z okazji Dnia Polskiej Niezapominajki.
            Konkurs plastyczny został przygotowany we współpracy z Radio 7 – Północne Mazowsze i Działdowszczyzna, a jego celem było zachęcenie uczestników do wyrażenia poprzez sztukę wspomnień, emocji oraz refleksji związanych z ważnymi osobami i miejscami.

            Praca Zosi zachwyciła jury swoją wrażliwością, dojrzałością artystyczną oraz niezwykłą umiejętnością przekazywania emocji. 
            Serdecznie gratulujemy Zofii tego wspaniałego sukcesu i życzymy kolejnych artystycznych inspiracji

          • 🎶 Konkurs językowo- muzyczny " Name That Tune - Jaka to melodia?"🎶

          • W naszej szkole odbył się wyjątkowy konkurs językowo- muzyczny " Name That Tune - Jaka to melodia?", w którym udział wzięli uczniowie klas 6, 7a, 7b oraz 8. Uczestnicy wykazali się świetną znajomością utworów muzycznych oraz języka obcego, a rywalizacja była pełna emocji i dobrej zabawy.

            Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwała komisja w składzie:

            - Pani Karolina Chojnacka- Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Szydłowie

            - Pani Beata Ślesicka

            - Pani Aleksandra Bartkowska

            Przerwy między kolejnymi rundami umilały występy uczennic, które zaprezentowały wybrane przez siebie utwory, dodając wydarzeniu artystycznego charakteru.

            - Zosia Bugalecka zaprezentowała piosenkę " Baby shark"

            - Maja Bialik zaprezentowała piosenkę Abby " The winner takes it all"

            - Martyna Bieglecka zaprezentowała piosenkę Birdy "People help people"

            Na koniec Maja Bialik i Martyna Bieglecka zaśpiewały piosenkę Blanki " Solo"

            Wyniki konkursu

            I miejsce- klasa 8

            II miejsce- klasa 7b

            III miejsce- klasa 7a

            IV miejsce- klasa 6

            Gratulujemy wszystkim uczestnikom zaangażowania i świetnej zabawy

          • „Najciekawsza zabawka z materiałów recyklingowych”

          • 30 kwietnia w naszej szkole odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu „Najciekawsza zabawka z materiałów recyklingowych”

            Celem konkursu było rozwijanie kreatywności oraz promowanie postaw ekologicznych – i jak się okazało, wyobraźnia naszych uczniów nie ma granic!

            Wyniki konkursu:

            Wyróżnienie otrzymują:

            Gabriela Hermanowska kl. IIb

            Kacper Raczyński kl. IV

            III miejsce:

            Olaf Bugaj kl. Ia

            Antoni Ryfczyński kl. IV

            II miejsce:

            Zuzanna Jaworska kl. Ia

            Dominik Błaszkiewicz kl. IIa

            I miejsce:

            Maria Gumienna kl. IIa

            Aleksander Pastuszka kl. IIa

            Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom! Każdy z nich wykazał się ogromną pomysłowością i zaangażowaniem.

            Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali drobne upominki.

            Podczas uroczystości Pani Dyrektor pogratulowała również wszystkim uczniom, którzy z zaangażowaniem reprezentują naszą szkołę w zawodach sportowych

            Dziękujemy za udział i zachęcamy do kolejnych inicjatyw!

          • Uroczysta Akademia z okazji Święta Konstytucji 3 Maja

          • Z dumą i wzruszeniem 30 kwietnia obejrzeliśmy wyjątkowy występ przygotowany przez uczniów klas 2a, 2b oraz 3 z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

            Młodzi artyści w piękny sposób przypomnieli nam, jak ważne są wolność, patriotyzm i szacunek do historii naszego kraju. Ich zaangażowanie, talent oraz serce włożone w przygotowanie przedstawienia zasługują na ogromne brawa!

            Serdeczne podziękowania kierujemy do Pań:Katarzyny Bielskiej, Marty Madej, Beaty Magdalińskiej oraz Iwony Celmer za przygotowanie uczniów i stworzenie tej wyjątkowej uroczystości.

      • Kontakty

    • Galeria zdjęć

      • brak danych