• Nauka i zabawa z robotem Photon

Uczniowie klasy 3 podczas zajęć komputerowych poznali Photona i jego możliwości.

Photon uczy logicznego myślenia, nowych technologii, podstaw programowania, szybkiego podejmowania decyzji, rozwija pamięć.

Roboty Photon zostały zakupione przez szkołę w ramach programu Laboratoria Przyszłości. #LaboratoriaPrzyszłości

Zajęcia rozwijające zainteresowania

LEGO to nie tylko zabawa, ale odkrywanie, wyrażanie i dzielenie się pomysłami. W ramach zajęć rozwijających zainteresowania pracujemy m.in. z zestawami klocków Lego zakupionych z programu #LaboratoriaPrzyszłości. Przyswajamy wiadomości z zakresu mechaniki i robotyki. Uczymy się logicznego myślenia, rozwijamy zdolności manualne i wyobraźnię, a zarazem świetnie się bawimy.

Uczniowie klasy 7 na lekcji biologii poznali budowę układu oddechowego. Przygotowali model płuc na platformie Tinkercad. Prace jak na początek były bardzo udane i zostały wydrukowane na drukarce Zortrax, a uczniowie usatysfakcjonowani prostotą
        i efektem jaki uzyskali poprzez zaprojektowanie własnego wydruku.