• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

• Z okazji uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego 2024/2025, Pani Dyrektor Magdalena Mitowska wręczyła dyplomy uczniom klas pierwszych, życząc im wielu sukcesów i radości z nauki. W wydarzeniu uczestniczyła również Pani Wójt Jolanta Karpińska, która uhonorowała pierwszoklasistów dyplomami i prezentami, podkreślając znaczenie ich pierwszego kroku w szkolnej karierze. Ksiądz proboszcz udzielił wszystkim swojego błogosławieństwa, wspierając młodych uczniów na nowej drodze edukacyjnej. Rada Rodziców wraz z Rodzicami uczniów obdarowała pierwszoklasistów medalami i upominkami. Na zakończenie Pani Dyrektor przekazała informacje związane ze szkołą, życząc wszystkim udanego i owocnego roku szkolnego.