• KONKURS PLASTYCZNO - LITERACKI

• Powiatowy Konkurs Plastyczno – Literacki

„Ponad barierami”

W piątek 8 kwietnia bieżącego roku odbyło się  podsumowanie i rozstrzygnięcie Konkursu Plastyczno – Literackiego „ Ponad barierami”, zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi w Mławie. Jego celem była popularyzacja szeroko rozumianej integracji oraz przeciwdziałanie marginalizacji osób niepełnosprawnych. Prace oceniane były w dwóch kategoriach: klasy 0 – III prace plastyczne, klasy IV – VI prace literackie.  W konkursie  wzięli udział uczniowie  z 19 szkół z terenu powiatu mławskiego - wpłynęło 235 prac plastycznych i 82 prace literackie.

Laureatami konkursu plastycznego zostali:

I miejsce

Michał Bańczyk kl. III  - Szkoła Podstawowa w Szydłowie – opiekun pani Beata Magdalińska

III miejsce

Sebastian Wieteska kl. III- Szkoła Podstawowa w Szydłowie- opiekun pani Beata Magdalińska

Wszyscy laureaci konkursu otrzymali dyplomy i nagrody książkowe.